राकेश यादव , १६ श्रावण
रौतहट प्रहरीले ठूलो परिणाममा रक्सी बरामद गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटेका प्रहरी निरीक्षक पपु नायक नेतृत्वको टोली र प्रहरी चौकी मठियाको टोली संयुक्त रुपमा बोलेरो गाडी र मोटर साइकल सहित ठूलो परिणाममा रक्सी बरामद गरेको हो ।
नेपालबाट भारतमा लैजाँदै गरेको अवस्थामा रौतहटको ईशनाथ नगरपालिका वड़ा नम्बर ४ लतमरी चौकबाट ल्ी(ण्ठ(ठद्दघट भारती नम्बर प्लेटको बोलेरो गाडी र नम्बर नखुलेको ५ (पाच) बटा मोटरसाईकलमा राखिएको सौफी रक्सी सहित पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।
गस्ती टोलीलाइ देखेर गाडी छोड़ी भागे पछि बरामद गरिको अन्दाजी रु. १२,९५,४२५ बाह्र लाख पन्चानब्बे हजार चार सय पचिस बराबरको बोलेरो गाडी र गाडी भित्र रहेको सौफी रक्सी रु. २,५०,०००।( (दुई लाख पचास हजार) बराबरको ५ बटा मोटरसाईकल र मोटरसाईकलमा रहेको सौफी रक्सी समेत गरी जम्मा रु १५,४५,४२५ (पन्ध्र लाख पैतालिस हजार चार सय पचिस) मुल्य बराबरको सवारी साधन र रक्सी कार्यवाहिको लागि भन्सार कार्यालयमा पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।