राैतहट । जेष्ठ ४ । लकडाउनको अवधिमा होटेलमा जुवा खेल्ने १० जना जुवाडेहरु पक्राउ परेका छन् ।
मिति २०७८।०२। ०३ गते साेमवार राति करिब ८ बजेकाे समयमा रौटहतकाे सदरमुकाम गौर नगरपालिका वडा नं.१ स्थित रहेकाे सुर्य बैम्बो रेष्टुरेन्ट भित्र तास जुवा खेलीरहेको विशेष सूचनाको आधारमा प्रहरी टोलीले तास जुवा खेलीरहेको अवस्थामा उनीहरुलाई पक्राउ गरेकाे हाे । उनिहरुकाे साथबाट प्रहरी टोलीले जुवा नगद रु.६४,१६५।-, मोबाईल थान-११ र ३ सेट तास समेत बरामद गरेमाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय राैतहटले जनाएको छ ।
जुवा खेलि रहेकाे अवस्थामा रौतहट जिल्ला गौर न. पा. -१ वस्ने बिरा राय यादव छोरा वर्ष १९ को करण कुमार यादव
गा‌ैर वडा नम्बर १ कै नागिन्द्र महतोको छोरा वर्ष १९ को राजाबाबु महतो , बिहारी प्रसाद जैसवालको छोरा वर्ष १९ को विवेक जैसवाल, सुरेश बैठाको छोरा वर्ष १९ को अर्जुन कुमार बैठा ,बिगु महतोको छोरा बर्ष २१ को अरुण कुमार महतो गाैर वडा न. ३ वस्ने अरबिन्द कुमार झाको छोरा बर्ष २१ को आशिष कुमार झा गाैर वडा न.५ वस्ने मदन राय यादवको छोरा बर्ष २२ को शिवशंकर यादव ,राजदेवी न. पा. ४ वस्ने सुनिल झाको छोरा वर्ष २२ को पुसपेन्द्र झा ,वडा न. ६ वस्ने अलिश मिक्रानीको छोरा वर्ष २३ को असलम मिक्रानी र सर्लाही जिल्ला बलरा न. पा. ३ वस्ने रुद्र नारायण मिश्रको छोरा वर्ष २२ को अभिषेख मिश्रलाई पक्राउ गरिएको छ । जुवा खेलिरहेका १० जना मानिसहरुलाई पक्राउ गरी थप अनुसन्धान भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय राैतहटले जनाएको छ ।