११ मङ्सिर
राज सस्था पुनर स्थापना गर्नको लागि विस्तारै विस्तारै देशव्यापी रुपमा राजाको समर्थनमा विशाल जुलुस प्रदर्शन गर्ने क्रम जारी रहेको छ ।
राजय सस्था प्रति तथा राजाको समर्थन गर्ने संघ सस्थाहरुले राजा आउ देश बचाऊ भन्दै रौतहटमा बृहद रुपमा मोटर साइकल रैली गरेका छन । नेपालको झण्डा र पूर्व राजा रानीको तस्वीर सहित निकालिएको मोटर साइकल रैलीमा सहभागी भएकाहरुले राजा आउ ,देश बचाऊ , भ्रस्टाचारीलाइ भगाऊ जस्ता नारा बाजी गर्दै गौर बाजार परिक्रमा गर्दै चन्द्रनिगाहपुर सम्म पुगेका थिए ।
गौरको मधेशी क्रांति चौकबाट निकालिएको मोटरसाइकल जुलुस बाजार परिक्रमा गर्दै मुख्य सड़क भएर चन्द्रनिगाहपुर पुगेका थिए । मुलुकमा अन्याय ,अत्याचार , हिंसा , भ्रस्टाचार चरम सीमामा पुगे पछि नेपालमा राजाको विकल नभएकोले राजा आउनु पर्ने धरना सहित देश भरी माँ राजाको पक्षमा प्रदर्शन भैरहेको छ । नेपालमा एकात्मक शासन प्रणालीको आवश्यकता भएको राजावादीहरुको भनाइ रहेको छ ।